| תכשיטי כסף אמיתי 925 בייצור כחול לבן | כאן בשבילך 054-7433422

שמחים שאתן כאן!

כל התכשיטים באתר שלנו מיוצרים מכסף אמיתי 925 המתאימים לכל אחת בין אם זאת מתנה למישהי שחשובה לך או תכשיט בשבילך ליום יום או לאירוע חגיגי.

כל אחת והתכשיט שלה– אנחנו יודעים שתכשיט הוא הרבה יותר מפריט עיצובי. הוא ביטוי של האני האמיתי שלך ומה שתרצי לשדר לסביבה, הסטייל שלך, של האישיות שלך ושל האהבה שלך ליופי. לכן אנחנו משקיעים מכל הלב בכל אחד מעיצובים של תכשיטים, כדי שתמיד תוכלי למצוא את הפריט שמתאים לך ויעניק לך את תחושת ההתרגשות והאנרגיה בענידת תכשיט חדש.

שירות לקוחות– בחנות תכשיטי הכסף שלנו את הלב ובמרכז. חשוב לנו שתהיה לך חוויה מדהימה (כי את מדהימה!) ואנחנו כאן לעזור לך עם חיוך רחב והמון סבלנות בכל שאלה או בקשה על מנת שתהיה לך חווית קניה מושלמת. כמובן שאנחנו כאן בשבילך ללוות אותך גם אחרי שסיימת את הקניה ועד הגעת התכשיט אלייך

מחירים הוגנים– אנחנו מאמינים כי תכשיטים מהממים ובאיכות גבוהה יכולים וצריכים להימכר במחיר הוגן.
בחנות שלנו תוכלי ליהנות ממגוון עשיר של תכשיטים לכל לוק ולכל תקציב, מבלי להתפשר על האיכות והיופי שלהם.

איכות גבוהה– כל התכשיטים שלנו עשויים מכסף אמיתי 925 ומעוצבים עם המון תשומת לב לפרטים הקטנים ועמידים לשנים רבות

ייצור כחול לבן– כל התכשיטים מיוצרים כאן בישראל על ידי מעצבים מקומיים ומוכשרים וזו ההזדמנות שלך להנות מתכשיט מדהים ולדעת שתמכת בעסק קטן וישראלי.

משלוחים מהירים– גם אנחנו חסרי סבלנות ורוצים לקבל כמה שיותר מהר את מה שקנינו, ולכן אנחנו מבינים כמה חשוב לך לקבל את התכשיטים שלך במהירות!
אנחנו מספקים משלוחים מהירים ומוודאים שתהליכי המשלוח יהיו נוחים ופשוטים, ותוכלי להשוויץ בתכשיטים החדשים שלך כמה שיותר מהר.

Meliora (מליורה) היא הרבה יותר משם החנות שלנו.

המשמעות של Meliora בלטינית הוא ‘טוב יותר’ ומייצג בדיוק את מה שאנחנו מאמינים ועושים – תכשיטים טובים יותר, שירות טוב יותר, מחירים טובים יותר, ובכלל שיהיה לכולן Forever better.

מזמינים אותך לשוטט בחנות הקסומה שלנו ולהנות מעולם של יופי, סטייל ואיכות ולמצוא את התכשיטים שיסבו לך אושר ואת הניצוץ בעיניים, וכמובן שישדרגו לך את הלוק ויתאימו לכל אאוטפיט ואירוע.